Sohbet Chat Odaları
Yeni Arkadaşlıklar Edin.


Seviyeli Sohbet Odaları Sitesinde
Doyasıya Sohbet et


Mobil SohbetMobil Sohbet

Arkadaşlık, dostluk ve sevgi ile ilgili en iyi mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz, şimdi sohbet sunuyor. Mobil sohbet odaları artık mobil ve online konularınızı paylaşabileceğiniz bir ortam olarak sizleri bir araya getirecektir. Siz değerli kullanıcılarımızı, Mobil ve online kullanıcılarımız, sohbetimiz ve diğer oyun yarışma kanalları için mobil sohbet odası üretilmiştir.

Online Sohbet

İnternet ortamını bu ortama bağlı bir cep telefonunda geliştirmek ve programlar geliştirmek, sizin sayenizde, Google Play Store Android irc (ücretsiz) aracılığıyla bu programda çalışmanın ücretsiz bir yolu olarak kolayca indirebilirsiniz. Şimdi her şeyi yazdığınızı, neredeyse anında, IRC’ye ve yazılı sohbet sitelerine kolayca bağlanabilirsiniz. Bize Mobil sohbet sitesi adresimizden cep telefonları kadar kolayca ulaşabilirsiniz.

Mobil Sohbetler

Sohbetlerimizde ayrıca, bir takma ad (takma ad) girerek veya gerçek adınızı girerek ve ana sayfamızdaki sohbet butonunu ve bağlantısını tıklatarak İslami ve dini sohbetlerimize girebilirsiniz. Sohbetlerimizde, daha iyi ve rahat bir konuşma yapabilmek için sunucu yönetimimiz tarafından belirlenen sohbet kanallarımızın kurallarına uymalısınız. Bu kurallar, güzel ve huzurlu olmanız için eklenen kanallar için kurallarımızdır. Bu kurallar aşağıda sunulmaktadır.

Mobil Ve Online Sohbet Kuralları

* Devletimizde İslami ve dini sohbetlerin diğer kullanıcılara müdahale etmesi ve hareketlerin tamamen yasaklanması mümkündür.

* Adres, telefon, skype, facebook ve twitter gibi kişisel bilgilerinizin ad ve soyadınıza dağıtılması ve kanal ortasında paylaşılması kesinlikle yasaktır.

* Siyasi bir tartışma yaratın, din, dil, ırk, mezhep ve siyasi parti liderlerine karşı konuşmak yasaktır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarını ihlal eden kişilere hakaret etmek kesinlikle yasaktır.

* Reklam, küfür, bot-clone, bot-clone gibi bot-clone programları gibi kötü niyetli bir mIRC betiğini davet eder ve sisteme sahte üyeliğe giriş yapan kişiler sunucumuzdan silinir.

* Özel konuşmalardaki özel konuşmalarda argo kazanmak için özel bir özel pencerede gizli sözler kullanmak yasaktır.

Sorularınız, şikayetleriniz, önerileriniz ve değişimleriniz için, genel operatörümüzle ve opera / idari personelimizle Online sohbet siteleri sistem yöneticileri ile 7/24 çevrimiçi olarak çalışabilirsiniz. Sizde her an sohbete katılıp online olarak dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Farklı Konularımıza da Göz Atmak İstermisiniz?

 

Online Mobil Sohbet

Online Mobil Sohbet Sitemize Hoşgeldiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


10679 Defa
3145 Defa