Sohbet Chat Odaları
Yeni Arkadaşlıklar Edin.


Seviyeli Sohbet Odaları Sitesinde
Doyasıya Sohbet et


mIRC SohbetmIRC Sohbet

Mirc Sohbet Sitesi, mIRC sohbet odalarına ara vermeden bağlanmak için mirc bağlantısından indirebilirsiniz. Sohbet sunucularımıza kesintisiz bir şekilde bağlanmak istiyorsanız, kullanımı kolay olan yeni sistemini indirebilir ve sohbet odalarına daha rahat bir şekilde bağlanabilirsiniz. Türkçe mirc, kullanıcıların işlevsel olarak basit bir arayüz kullanmasını kolaylaştırır.

Sohbete ek olarak, sohbet siteleri kullanıcılara zamanlarını eğlence için harcayacakları birçok etkinlik gerçekleştirebilecekleri bir platform sunar. Tamamen ücretsiz olan mirc programımızı çevrimiçi olarak indirmek için sitedeki indir düğmesine tıklayarak indirebilirsiniz. Bilgisayarlar için ücretsiz olan bu program yaygınlaşmıştır. Mirc programımızı indirebilir ve takma adlarınızı sohbet sitemize giderek yazabilir, hoş bir iletişim seviyesi yaşayabilirsiniz.

Mirc Sohbetleri

Sohbet sitelerinde bağlantılar için en ideal araç, yıllardır popüler olan yadsınamayan mirc betikleridir. Şu anda, her sohbet sitesi kendi mirc script programını hazırlar veya düzenler. Sohbet sitesi bu uygulamayı kullanıcılara sunmuyorsa, bu büyük bir gönderim eksikliğine yol açacaktır. Gelişmiş özelliklere sahip web veya mobil irc uygulamaları geliştirirken, mirc komut dosyaları sohbet siteleri için efsanevi araç olarak kalacaktır. Skorla bitmeyen birçok eklentiyle dev bir araca dönüşebilir. Bir pencerede birkaç uygulamayı açabilir veya kullanabilirsiniz. Bir tarayıcı kullanmadan sohbete bağlanabilirsiniz. Tarayıcıyı mirc betiğine de entegre edebilirsiniz. Bireysel astrolojiyi, burçlar, alarmları, sunucu adreslerini, bir MP3 çaları, tüm irc komutlarını, canlı televizyon ve radyo dahil herhangi bir sorgu aracını entegre edebilirsiniz. Mirc scriptleri belirli bir site veya sipariş için hazırlanabilir.

Sohbetlerimiz için webmasterlarımız ve programcımız tarafından özel olarak hazırlanan mirc script programımızı kullanabilirsiniz. Mirc canlı sohbeti ile gönül rahatlığınızın tadını çıkarın. Sohbet sitesindeki bir PC veya dizüstü bilgisayara bağlanan yetkililer veya kullanıcılar bu programa bağlanabilir. mIRC, çeşitli kodlar yazılarak komutlar kullanılmaktadır. mIRC Script ile yazılmıştır. mIRC Sohbet mIRC Chat hemen hemen bütün sohbet siteleri tarafından kullanılmaktadır. Ana kod yapısında bazı değişiklikler yapılarak daha farklı tasarımlar yapılmıştır. Yapılan tasarımlara bazı özellikler ile özgün hale getirilse de ana yapı mIRC’tir.

Farklı Konularımıza da Göz Atmak İstermisiniz?

 

 

mirc Sohbet

Sohbet Sitemiz üzerinden mirc script indirip sohbete katılmak ister misiniz ?Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


10789 Defa
3170 Defa