Gönderen Konu: Sohbet  (Okunma sayısı 20 defa)

sohbetblue

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 1
    • Profili Görüntüle
    • Sohbet
Sohbet
« : 03 Nisan 2021, 22:13:38 »
İnternet Sitesinin Adı: Sohbet.Blue
Site Konusu - Chat Sohbet Odaları
Kullanılan Sistem: Wordpress, applet
Hosting Sağlayıcısı: Kendi sunucumuz
Site Sahibi: BLue
Site Hakkında Açıklamalar;


Sohbet.BLue adı altında faaliyetlerine başlayan ve Türkiye'de sohbet siteleri arasında özellikle Resimli sohbet odaları kelimesinde ciddi yer edinmek isteyen sohbet chat odaları sitemize hoşgeldiniz. Site üzerinde sadece belirli bir kategoride sohbet odası yer almamaktadır. Büyük küçük herkesin beğenisini kazanacak farklı chat sohbet odalarına yer verilmiştir.


Sohbet.Blue chat sitesinde yer alan başlıca kategoriler: chat, Resimli online sohbet, teknoloji, güncel haberler, spor haberleri, magazin, komutlar, kodlar şeklindedir. Tüm bu kategorilere dair birbirinden değerli bilgi paylaşımları Sohbet.BLue sohbet sitesinde ziyaretçilerin beğenisine sunulmuştur. Sizlerde paylaşımlar için siteye girip orada bulunabilirsiniz.


Sohbet.BLue yeni arkadaşlık kurmak isteyenleri de unutmamıştır. Resimli Online odalarda kişileri bir araya getirerek anında sohbet etme imkanı sunmuştur. Applet sistemi ile online sohbet etmenin zevkini tattırır.


İnternet üzerinde yer alan sohbet ve arkadaşlık siteleri arasından Sohbet.Blue sohbet sitesini ön plana çıkaran, ayrı ayrı her ilde bulunan tüm ziyaretçilere sohbet imkanı sunması ve yöneticilerin art niyetlere olanak tanımamasıdır.


Resimli Chat sitelerine Gerçek Fotoğraf ve Online Kişilere ilgi duyuyorsanız, siz de bu siteyi ziyaret edebilirsiniz. Site son derece açık ve anlaşılır bir şekildedir. İstediğiniz kategoriden istediğiniz konuları okuyabilir, istediğiniz gibi sohbet etme imkanı bulabilirsiniz. Yorumlarla soracağınız sorulara da anında cevaplar alabilirsiniz.


Sizleri de Sohbet.BLue chat sohbet arkadaşlık sitesine bekliyoruz.


www.Sohbet.BLue