Son İletiler

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
91
Genel / TeknikBilgim.com - Güncel Teknoloji, Program, Oyun Sitesi
« Son İleti Gönderen: porsuk53 21 Kasım 2020, 10:46:56 »
www.TeknikBilgim.com sizlere güncel teknoloji, bilgisayar, oyun ağırlıklı ve gündemdeki çoğu haberi eksiksiz doğru bir şekilde aktarmayı hedefleyen bir sitedir.
Yazılarımıza göz atmak için; https://teknikbilgim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
92
Genel / Gay Sohbet
« Son İleti Gönderen: skirubo 21 Kasım 2020, 08:03:18 »
Gay Sohbet

İnternet ortamında herkese uygun, herkesin isteklerine göre birçok sohbet sitesi bulunmaktadır. Gay sohbet sitemizde de kişinin kendi isteklerine uygun sohbet ortamı bulunmaktadır. Gay sohbet sitemizde de herkesin kendi ilgi alanına göre sohbet odaları olmasıyla birlikte ortak konuşma kanallarına girerek hemen diğer insanlarla konuşmaya başlayıp tanışabilirsiniz. Konuşma kanallarından özellikle tanışmak istediğiniz kişiler varsa, birebir olarak tanışma şansını yakalayabilirsiniz. Özel konuşmaya geçerek yalnızca konuşmak istediğiniz kişiyle birlikte sohbet etme imkanını bulup, birbirinizi daha iyi tanıma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Gay sohbet sitemizde her gün binlerce kişi sohbet odalarına giriş yaparak sohbet etmeye başlamaktadır. Güzel dostlukların başladığı sohbet odalarında saygı çerçevesi altında insanlar boş vakitlerinde sohbet etmeye gelip, başkalarıyla arkadaşlık kurmaktadır. Siz de evde canınız sıkılıyor ve başka kişilerle tanışıp, arkadaşlık etmek istiyorsanız ve isteklerinize uygun sohbet odaları sitemizde de bulunuyorsa sizleri gaysohbetodalari.com sitemize bekliyoruz. Ülkemizin her yerinden, her yaştan insanla sohbet etme imkanını sağlayan sitemizde siz de yeni arkadaşlar edinmek istiyor ve kafa denginiz insanlarla tanışmak istiyorsanız, samimi sohbetlerin olduğu sohbet sitemize sizleri de bekliyoruz.
93
Genel / Takipçi Satın Al
« Son İleti Gönderen: pcshift 21 Kasım 2020, 07:53:50 »
Sosyal medya hesaplarınızda binlerce takipçi olmasını ve paylaşımlarınızı her an takip edilmesini istemezmiydiniz? Takipçi sayısı yüksek olan fenomenlerin ortak noktası insanlara paylaşımlarını gösterme fırsatı bularak daha çok kitleye yayılmasını ilke edinmektedirler. Sizde takipçi satın alarak, sosyal medya hesaplarınızı takip eden kişileri katlayarak gün be gün artırmasını izleyebilirsiniz.

Web site : https://www.takipcikenti.com/
94
Genel / ccboot türkiye
« Son İleti Gönderen: skirubo 21 Kasım 2020, 00:48:09 »
Bilgisayarlarınızın harddisksiz olarak çalışmasını sağlar. Virüs, Truva Atı, İzinsiz dosya silme yada değişiklik yapmayı önlemek için her yeniden başlatmada sistemi ilk günkü halinde getirir. Tüm bilgisayarlara sanal disk ekleyerek donanım masrafından tasarruf etmenizi sağlar. Tek tıklama ile tüm bilgisayarlarınız güncellenir.


Hard Disk Maliyetinden Tasarruf
Bilgisayarlarınızda Hard Disk Kullanmanıza Gerek Kalmayacağı için Donanım Maliyetlerinizi Düşürür.
Virüs ve Trojenlere Kesin Çözüm
Bilgisayarınıza Virüs veya Truva Atı Bulaşırsa Sistemi Eski Haline Getirmek için Yeniden Başlatmanız Yeterlidir.
Hızlı Güncelleme
1 Bilgisayardan Güncelleme Yaptığınızda Ağ içerisindeki Tüm Bilgisayarlar Güncellenmiş Olur.
Ortak Kullanılan Sanal Oyun Diski
Server Bilgisayarınızdaki Oyun Diskini Server Üzerinden Güncellediğiniz Tüm Bilgisayarlardaki Sanal Oyun Diski Güncellenmiş Olur.
Ram ve SSd Önbellek
Bilgisayarlarınızı Daha Hızlı Kullanmanız için işletim sistemi ve Sanal Disklerde Ram ve Ssd önbelleği Kullanılır.
Windows Etki Alanı
Mükemmel Etki Alanı Yapılandırması ile Ortak Sanal Disk Kullanımına Ek Olarak Kişisel Disk Kullanmanızı Sağlar.
Üçüncü Taraf DHCP
CCBoot Server Yazılımı DHCP ve TFTP Kullanımını Kolay Bir Şekilde Kullanıp Yapılandırmanızı Sağlar.
Yedek Sunucu Kullanım İmkanı
CCboot ile 2 Server Bilgisayar Kullanabilirsiniz. Server Bilgisayar Arıza Yapma Durumunda 2.ci Server Devreye Girip Client Bilgisayarlar Farketmeden Çalışmaya Devam Eder.
Tüm Bilgisayarlar için Tek Kalıp
CCboot Pnp Fonksiyonu ile Donanımı Farklı Bilgisayarlarınızda Ortak imaj Kalıbını Kullanabilir.
VLAN ve Çoklu LAN
CCBoot aynı anda birden fazla ethernet kartını, Ağ yapılandırmasını, Çeşitli Etki Alanlarını Kolayca Kullanmanızı Sağlar.
Kişisel Disk
CCBoot Ortak Kullanılan Sanal Diski Her Yeniden Başlatmada Eski Haline Getirir. Kişisel Kullanım için Client Bilgisayarda Disk Kullanımına izin verir.
Geri Yükleme Noktası
Sistemde Yapacağınız Değişiklikler için Geri Yükleme Noktası Oluşturabilir istediğiniz Zaman Eski Haline Tek Tıklama ile Geri Getirebilirsiniz.
Birden Fazla İşletim Sistemi
Multiboot Özelliği ile Aynı Bilgisayarda Birden Fazla işletim sistemini Aynı Anda Kullanmanızı Sağlar. Xp / Win7 / Win8 / Win10 / Server 2008/2012 / Linux Vb...
Yük Dengeleme
CCBoot Birden Fazla Sunucu Kullanımı ile Yük Dengeleyebilir, Tek Sunucu ile Birden Fazla Ethernet Kartı ile Yük Dengeleyebilir, Birden Fazla Geri Yazma Diski ile Perfromans Arttırabilir.
Farklı Çözünürlük Kolay Kullanımı
CCBoot Client Bilgisayarlarınızın Monitör Çözünürlükleri Farklı Olsa Bile Aynı İmaj Kalıbını Kullanırken Farklı Çözünürlükde Kullanmanıza İzin Verir.
kaynak : https://www.ccbootturkiye.com/
95
Genel / Online Canlı Destek
« Son İleti Gönderen: canakar94 20 Kasım 2020, 19:19:21 »
Son senelerde pek bol yabancı haber siteleri hizmet sunmaya başladı. Bu haber siteleri arasında lisanslı olanlar her vakit uğruna haber severlerin daha bol güvenini kazanıyor. Genel olarak para çekme sıkıntısı yaşatmayan lisanslı haber siteleri arasında 2016 senesinde hizmet sunmaya başlayan Spor haber sitesi de bulunmakta. Spor alt yapısını Trendbet incelediğimizde lisanslı bir haber sitesi olmasının yanı sıra benzer vakitte kullanıcı tecrübesini de olabilecek en üst düzeyde tutmayı amaçladıklarını görmekteyiz. Bu anlamda yaptığımız kontroller ile tekrar Spor canlı destek ve genel olarak müşteri hizmetlerinin olabildiğince kaliteli var bulunduğunu söyleyebiliyoruz.

Bir haber sitesinde bonus kampanyaları, yeni üyelik aşaması, para yatırma prosedürü, para çekme prosedürü ve genel olarak kullanımlar sırasında rastgele bir sebepten ötürü kullanıcının problem yaşaması muhassas olabiliyor. Böylesi hallerde müşteri hizmetlerinin vazife ve yükümlülükleri kapsamında, kullananlara yol gösterici olması ve yaşanan rastgele bir muhassas problem uğruna kısa sürede çözüm üretmesi lüzum ediyor. Bu anlamda Spor çevrimiçi canlı destek Trendbet giriş paneli üstünden gün süresince üyelerin hayat sürdürdükleri ve yaşayabilecekleri rastgele olumsuzluklar uğruna destek sunmaya hazırdır. Yardım paneli olarak da ifade edebileceğimiz bu canlı destek paneli vasıtası ile üyeler bonuslar, para yatırma ve çekme prosedürleri başta olmak üzere, genel olarak Spor sitesinin tüketimi ile alakalı olarak merak ettikleri bütün sorular uğruna yalnızca birkaç saniyede yanıt bulabiliyorlar. Gün süresince aktif olarak hizmet veren Spor çevrimiçi canlı destek paneli vasıtası ile kısa sürede üyelerin yanıt bulabilmesi hem problemlerin daha kısa sürede çözümlenmesini sağlıyor hem de bu sayede genel olarak Spor kullanıcı yorumları olumlu olmaktadır.
96
Genel / Yatırım Bonusları Nelerdir?
« Son İleti Gönderen: canakar94 20 Kasım 2020, 18:51:04 »
Spor sitesi her vakit bulunduğu gibi, 2020 senesinde da varlıklı promosyon alternatifi ile üyeleri karşılamaya devam etmektedir. Spor bonus 2020 ifadesine baktığınızda yatırım bonusları biçiminde bir seksiyon ile özel bonuslar biçiminde bir seksiyon ile ve kayıp bonuslarımı biçiminde ekstra bir seksiyon ile karşılaşacaksınız. Her birindeki promosyonlar, Trendbet bu sene da yüksek değerler ile kolay kullanım olanağı ile sizlere verilmeye devam edilmektedir.

Yeni eş güdümlü güncellenen kampanyalar kapsamında Spor sitesi kullananlara, Spor 2020 yatırım bonusları başlığı altında 6 değişik promosyon alternatifini sunmaktadır. Verilen promosyonların uğrunda, hoşgeldin bonusu biçiminde değişik tanımlamanın yapıldığını da göreceksiniz. Bu doğrultuda bu sene alabileceğiniz promosyon alternatifleri, 1.000 Türk lirası ilk yatırım bonusu, 500 Türk lirası ilk yatırım bonusu, her ay ilk yatırım bonusu, %10 yatırım bonusu, Trendbet giriş %15 yatırım bonusu ve %20 yatırım bonusu olarak belirlenmiştir. Göreceğiniz üzere, hem yeni hesap açıp ilk defa yatırım yaptığınızda, hem de haber ya da oyun oynamak amacıyla site hesaplarınıza rastgele bir gün para yatırma prosedürü yaptığınızda, promosyon almaya devam edeceksiniz. Her birini kolay bir olarak kullanıp, istemeniz halinde nakit para biçimine çevirip, para çekme talimatı vermeniz de olası olacaktır.
97
Genel / Çekim Hızı 2020
« Son İleti Gönderen: canakar94 20 Kasım 2020, 18:24:44 »
Hem haber severlerin hem de oyun tutkunlarının ortak buluşma noktası olarak kabul edilebilecek bir haber sitesi şeklinde Spor sitesinin gösterilebilmesi olasıdır. 2016 senesinde hizmet sunmaya başlamış olan bu site her geçtiğimiz sene zarfında ise kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Sitenin uğrunda yer alan hizmet kategorilerinden ziyade bilhassa Trendbet bu geçtiğimiz seneler ile eş güdümlü ödeme süratindeki hal en bol araştırılan mevzulardan bir adetsizdir. Spor çekim sürati 2020 senesinde de sık sık araştırılan bir mevzudur. Fakat bu sitenin çekim sürati mevzusu ile alakalı şüpheye düşülmesi lüzumken bir halin bulunmadığından söz edilebilir. Müşteriler her geçtiğimiz sene daha kısa vakit zarfı uğrunda elde ettikleri karları çekebilmektedirler.

Para çekme prosedürlerine genel bir çerçeveden yaklaşılmak istenirse, evvellikle olarak site uğrundaki yöntem ve limitlerden söz edebilmek olasıdır. Spor para çekme yöntemleri araştırma altına alındığında 3 değişik tekniğin var bulunduğu görülmektedir. Bunlar banka havalesi, Papara, Bitcoin şeklinde sıralanabilir. Üçünde de maksimum ve Trendbet giriş en az limitler sabit tutulmuştur. Bütün yöntemler ile en az 200 TL maksimum ise 25.000 TL para çekme prosedürleri gerçekleştirilebilir. Genel olarak çevrimiçi haber piyasasına bakıldığında ise ortalama hem de makul limitlerin belirlendiğinden bu site uğruna söz edilebilmesi olası olmaktadır.
98
Genel / Hızlı Havale Komisyon
« Son İleti Gönderen: canakar94 20 Kasım 2020, 17:36:38 »
Spor hızlı havale tekniğinde, komisyon zihniyeti yoktur. Belge isteği gündeme gelmeyecektir. Komisyon, rastgele bir sistem dahil olacak olarak gündeme getirilmeyen bir uygulamadır. Yatırılan para hesaplarınızda görülecek, hesap bakiyesi olarak tanımlanacak ya da site kullanım koşullarında ana para ifadesinin kullanıldığı görülecektir. Hiçbir olarak Spor sitesi doğrultusundan bu para üstünde prosedür yapılması olası değildir. Belge isteğine gelince, yatırım prosedürü Trendbet karşılığında gündeme istikbal bir belge zihniyeti yoktur. Fakat kullanım koşullarının içerisine, özel bir madde yerleştirilmiştir. Her kullanıcı yalnızca kendi adına kayıtlı hesaplar üstünden para yatırma ve çekme prosedürü yapacaktır. Bu karar, kara para aklama siyasetse doğrultusunda alınmış bir karar olarak gündeme getirilmiştir.
Çalıntı hesaplar, çalıntı kartlar ile prosedür yapılmasının önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Bu yüzden kendi adınıza kayıtlı olmayan bir hesaptan, hızlı havale tekniğini kullanır ya da kullanmaya çalışır iseniz, ispatlayıcı nitelikteki belge isteğinin gündeme gelme olasılığı bulunacaktır. Bunun haricinde kendi adına ait hesabı kullanır ise, hiçbir olarak, hiçbir hızlı havale prosedüründe belge isteği ile yatırım prosedürleri karşılığında belge isteği ile karşılaşmayacaktır.

Markası ve lisans belgesi ile karşınıza çıkan Spor markası, Türkiye sektöründe kuvvetli altyapısı ile vermiş bulunduğu haber hizmetlerini ve kuvvetli altyapısı ile vermiş bulunduğu oyun hizmetlerini, 2020 senesinde da sürdürmektedir. Sitede, sitenin hizmetlerinde ya da hizmet politikasında rastgele bir değişim yoktur. Spor güncel 2020 zihniyetinde, Trendbet giriş yeni sene uğrunda de Spor sitesinin Türkiye sektöründe kalıcı bulunduğu görülmüştür. Yeni seneye girmeden bol kısa bir vakit evvel, Spor sitesi ile alakalı verilmiş bir kapatılma kararı ile eş güdümlü, giriş sıkıntısının yaşandığı ancak, firmanın ehemmiyete girmek hedefiyle yeni giriş adresi üstünden tekrardan Türkiye’deki kullananlara hizmet verdiği bilinmektedir. Şu an itibarıyla bu yönde bir güncelleme yapılmamıştır. Yeni bir kapatılma kararı gelmemiştir. Spor kullanımda bulunuyordur.
99
Genel / Sitelere QR ile Yatırım
« Son İleti Gönderen: canakar94 20 Kasım 2020, 16:56:38 »
Sitenin para yatırım prosedürleri mevzusu ile ilgili, bütün sistemleri kapsayacak olarak belirlemiş bulunduğu, en düşük para yatırma seviyesi bulunmaktadır. Her bir sistem ile yatırılacak en düşük para seviyesi belirlenmiştir. QR sistemi de buna dahil edilmiştir. Bu sistem ile Spor sitesinde açmış var bulunduğunuz hesaplara yatırabileceğiniz en düşük para seviyesi, 50 Türk Lirasıdır. 50 Türk Lirasının altında aktarma prosedürü prosedürünü gerçekleştirmeniz, finansal departman doğrultusundan Trendbet kabul edilmeyecek yatırım prosedürleri manasına istikbaldir. Israr etmenize lüzum yoktur. Herhangi bir üye uğruna bu kuralın değiştirilmesi, esnetilmesi, limitlerin aşağıya çekilmesi gibi bir uygulamasın bulunmadığını, bunun bir genel kural olarak belirlendiğini bilmelisiniz.

Spor QR zihniyetinde, site hesaplarına para yatırma mevzusu ile ilgili, güven tereddüdü duymanıza muhakkak lüzum bulunmayacaktır. Sistemin meydana çıkış amacına baktığınızda, maksimum emniyet önlemleri kapsamında rastgele bir ortama, siteye, kişiye, kuruluşa para aktarma prosedürü edilmesi zihniyetinin geçerli var bulunduğunu göreceksiniz. Bütün bankalar uğruna aynı emniyet aktarma prosedürü geçerlidir. Siz yalnızca bu sistemi, Spor sitesinin QR özelliği kapsamında kullanacaksınız. Ekranlarda gördüğünüz karekod uygulamasının da rastgele bir problem yoktur. Sistemin yani Spor sitesinin bankada açmış bulunduğu hesaba ait karekod manasına gelmektedir. Herhangi bir şahsın, bir dolandırıcının gündeme getirdiği bir uygulama değildir. Orijinal site üstünden gerçekleştireceğiniz prosedürlerde, QR ile yatırım prosedürlerinde, rastgele bir problem yaşamazsınız. Spor yeni giriş adresi Trendbet giriş üstünden şu an itibariyle, Türkiye’de çalışan bu adres üstünden sistemi kullanacaksınız. İki yönlü emniyet önlemi vardır. İlk önlem anlatıldığı gibi, bankacılık düzeneğinin gündeme getirdiği güvenilir, hızlı para yatırma prosedürü yani QR alternatifidir. Diğer alternatif Spor sitesinin almış bulunduğu emniyet önlemleri, uyguladığı emniyet uygulamalarıdır.
100
Genel / Çevrimiçi Güncel Oyun
« Son İleti Gönderen: canakar94 20 Kasım 2020, 15:22:58 »
Finansal prosedürler zihniyetin bakıldığında, yatırım teknikleri ve para çekme teknikleri mevzusu ile alakalı bol hızlı davrandığını göreceksiniz. Yatırım prosedürleri elektronik ön ödemeli kartlarda derhal, banka hesaplarında, sanal cüzdanlarda, kripto para zihniyetinde 1 dakika uğrunda gerçeğe dönüşmektedir. Elbette komisyon alınması gibi bir hal istanbulbahis söz mevzusu olmayacaktır. Finansal prosedürler seksiyonunun ödemeler zihniyeti üstüne hareket ettiğinizde, tekrar banka hesapları ve sanal cüzdan ile prosedür uygulamak üstünlüğünün sağlandığını göreceksiniz. Burada vereceğiniz talimatın gerçekleşme vakit de yalnızca 1 dakika olacaktır. Uluslararası finansal prosedürler zihniyeti sizi yanıltmasın. Talimatın gerçekleşme vakit 1 dakikadır.

Spor tanıtım zihniyetinde, Türkiye piyasası yönünden bir açıklama yapılması lazım olur ise, Türkiye piyasasına açık durumda belirleme edilen bir site ifadesi kullanılacaktır. Bilgi teknolojileri etkileşim kurumu doğrultusundan belirleme edilip, adres ile alakalı önleme kararının verilmesine, Spor giriş probleminin yaşanmasına karşın, halen Türkiye sektöründe istanbulbahis giriş aktif olarak kullanılmaktadır. Üye kabul etmeye devam etmektedir. Online haber hizmetlerini ve çevrimiçi oyun hizmetlerini aynı Avrupa standartları dahilinde Türkiye’deki kullananlara da aktarmaktadır. Tercih edeceğiniz sitede 5 dakikada bedava bir olarak hesap açabilir, maksimum 1 dakika gibi kısa bir vakit uğrunda para aktarımı prosedürünü yapıp, derhal haber ve oyunlarda para kazanma talihini elde etmeye başlayabilirsiniz.

Spor sitesini çevrimiçi hizmet zihniyetinde kullanacaksınız. Online olarak hizmet veren bir platformdan bahsedilmektedir. Bir problem yaşanma olasılığı bulunmamak ile eş güdümlü, tekrar de çevrimiçi hizmet zihniyeti kapsamında, Spor şikayet biçiminde bir problem yaşadığınızı görüyor iseniz, çekinmeden müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi sizler ile irtibata geçer ve en bol 24 saatlik bir prosedür vakit talep eder.
Sayfa: 1 ... 8 9 [10]