Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Genel / Çöp Poşeti Boyutları
« Son İleti Gönderen: takotekin Bugün, 14:16:53 »
Günümüz koşullarında insanların bulunduğu hemen hemen her alanda çöp poşetleri sıklıkla kullanılmaktadır. Dolayısıyla çöp poşeti alırken hem bugünü hem de geleceği düşünen kişiler doğaya zarar vermeyecek nitelikteki ürünleri tercih etmektedir. Sonuçta bu çöp poşetleri üretildiği ham madde dolayısıyla doğada kendi kendine yok olmamaktadır. Bu konuda tercih edilecek çöp poşeti markasının geri dönüşebilir nitelikte olması temiz bir gelecek için oldukça önemlidir. Çöp poşetlerinin birçok çeşidi ve farklı farklı markaları bulunmaktadır. Her marka çöp poşetlerini farklı boyutlarda üretmektedir. Bu da müşterilere kolaylık sağlayan bir faktördür. Firmadan firmaya değişiklik gösterebilse de çöp poşetleri genelde; küçük boy, orta boy, büyük boy, battal boy, jumbo boy şeklinde çeşitli boyutlara sahiptir. Bu boyutların dışında çoğu çöp poşeti kokulu torbalar üretmektedir. Kokulu çöp poşetleri olası kötü kokuları engelleyerek hem evlerde hem de iş yerlerinde daha temiz kokular sağlamaktadır.

Çöp poşetlerinin bu kadar sık kullanılır olması müşterilerin toptan çöp poşeti satan bir firma arayışına girmesine sebebiyet vermektedir. Sonuçta temizlik sağlasa da uygun ekonomik koşulları gözetmek her kişinin hakkıdır. Toptan çöp torbası alırken dikkat edilmesi gereken en büyük husus hem fiyatı hem de çöp poşetinin niteliğidir. Satın alınan ürün hem ekonomik hem de yüksek kaliteye sahip olmalıdır. Ancak bu şekilde bir kazanç elde edilmiş olur.
2
Genel / Boyama Sayfaları
« Son İleti Gönderen: mercimek Bugün, 09:40:38 »
Çocuklar yaşları gereği boyama yapmayı çok severler.İşte onlar için yüzlerce boyama sayfasının yer aldığı bu internet sitesi sayesinde istedikleri kadar seçenek sunan bu site sayesinde bol bol boyama yapabilecekler.İsterseniz çıktısını alın isterseniz paintte çocuğunuz doya doya boyasın.Hemen indirmek için siteyi ziyaret etmeniz yeterli.

Tags: boyama sayfaları,boyama sayfası

Adres: http://www.abcmalvorlagen.info/tr
3
Bir zamanlar bingöllü fatih saç çıkaran losyon olarak Türkiye’nin gündemini meşgul eden ilaç, şimdilerde Saç çıkaran binox olarak gündemi meşgul etmekte. Bingöllü fatih ürettiği doğal sebze meyve bitki içerikli ilacına binox markası olarak patent almayı başarmış. Bingöllü Fatih'e ruhsatsız ürün adı altında açılan davalar sonucunda bingöllü fatih el yapımı ürünlerini zorunluluk gereği binox olarak patentlemiş. Yasal süreçte sipariş alımlarını durdurmak zorunda bırakılan bingöllü fatih uzun dönem alış verişi durdurmuş. Bu dönemden sonra ortaya hileler çıkmaya başlıyor. Türkiye'nin dört bir yanında dünyada ilk kez saç çıkarmayı başaran bir mavi su konuşuluyor. Hali ile insanlar arayışta ve bu mavi sıvıyı kullananları görenler kendileri de heyecan ile sabırsızlıkla kullanmak istiyor. Evet kabul etmek gerekiyor ki Türkiye ve hatta dünyanın bir çok ülkesinde Bingölden gelen bir mavi suyun saç çıkardığı konuşuluyor. Üstelik ortada ne bir reklam var nede sosyal medya çığırtkanlığı. Fısıltı gazetesi adeta. Kulaktan kulağa insanlar yakın çevrelerinde kullananların saçlarını anlatıyor. Kozmetik firmaları bu durumu fırsat bilerek televizyon kanallarında, sosyal medya reklamlarında ünlülerin de para karşılığı kullandım tavsiye ediyorum demeçleri ile mavi serum fırtınası estirmeyi başardı. Bir kozmetik firması, ürettiği mavi renkli serumun geçen gün satış rakamlarını açıkladı ve açıklanan rakamlara göre 2 milyon adet satış... Firmanın mavi serumu 159 tl. 320 milyon TL gelire yakın bir rakam çıkıyor. Öte yandan binlerce adet şikayet sitesi yorumları. Kısacası firmaların amacı ne kadar kişi kandırabilirsek kar... Bir alan bir daha almasa ne olacak. Dolandırıcılığın adeta yasal hali.

Bingöllü fatih, yasal işlemleri tamamladıktan sonra Binox markası ile alışverişi açıyor. Bingöllü fatih saç çıkaran losyon olarak satışa sunulan ilaç mavi renk, Binox şeffaf beyaz ve krem arası bir renk olarak satışa sunuluyor. Bu konuda bingöllü fatih bir paylaşımda " tamamen doğal içerikler ile ürün yaptığımız için yasal zeminde de doğallıktan taviz vermiyoruz. Kozmetik sektöründe makinalar ile elde edilen tüm kozmetik ürünler şeffaf renktir. Ancak, renklendirici gıda boyaları ile değişik renkler elde edebilirsiniz. Kozmetik sektöründe asla ve asla hiç bir ürün şeffaf beyaz veya krem rengine yakın renk dışında bir renk olarak çıkmazlar. Bu nedenle ürünlerimizde renklendirici bulunmamaktadır. Ayrıca, binox şampuanı da iyice incelerseniz koku bulunmamaktadır. Kozmetik sektöründe tüm şampuanlar kokusuz çıkar. Güzel kokan tüm şampuanlar parfüm içerir. Binox kimyasal dan uzak kalmayı kendine ilke edindiği için parfüm içermemektedir. Benim adım fatih. Bulunduğum yere gökten zembil ile gelmedim. Ben yaşadığım gerçekler ile bugün sizlere bu konuşmayı yapıyorum. Halkı aldatanlar bir gün gelecek halkın nefretine sahip olacaklardır. Bu gün Binox'u ve şahsımı sahte hesaplar ile karalama yaparak halka beni kötü gösterenler yarın halkın gerçekleri anlaması ile halkın bana takacağı tacı, adeta tırnaklarını dişleyerek seyredecekler. Gerçeklerin kötü bir huyu vardır. Geç ama doğru zamanda ortaya çıkarlar. Beni seven onurlu ve imanlı tüm dostlarımı Yüce Allaha emanet ediyorum. '

Bingöllü fatih gerçekleri insanlara anlatmak için çok çaba göstermiş olsa da reklamlar ile halkı kendisine inandıran firmalar karşısında pek başarılı olamamış. Daha sonra firmalar binox un facebook youtube instagram hesaplarını para karışığında engelletmişler. Şikayet sitelerine para karışığında yorumlar yazdırmışlar. Bingöllü fatih kurulan oyunlara karşı pek direnç gösteremediği, halka artık bir şeyler anlatmak yerine olanları izlemek ile kalmış. Ama herkesin unuttuğu bir şey varmış. Binox kullananlar gittikçe memnuniyet görüp paylaşımlar yapıyor lakin çok gözde mavi suyun mucudi olarak kendini tanıtmayı başaran firmaların ürünleri şikayet üzerine şikayet alıyor. Saç çıkardığını iddia ettikleri mavi serumların saç çıkarmadığı anlaşılmaya başlanıyor. Şimdiler de insanlar çoktan saç çıkaran beyaz serum diye söylenmeye başladı. Mavi suyun adeta adını saç çıkaran binox söylentileri almaya başladı. Doğruya. Sonuçta ikisi de aynı üründü. İkisini de aynı adam yapıyordu. İkisi de aynı formülü içeriyordu... Şimdi yine binox üzerine oyunlar oynanıyor. Bingöllü fatih engellenerek, ülke servetine milyar dolarlar vurgunlar yapıldı. Milyonlarca kişi sahtekar firmalara inanarak sağlığından oldu. Bu sağlık problemlerini düzeltmek için milyarlarca tl para ilaçlara ödendi. Birde kaybedilenler. Bingöllü fatih tüm Avrupa ülkelerine nam salmıştı. Paylaşımlarının birinde "Avrupa’ya mal satıp onların parasını Türkiye’ye sokacağız. Biz üretip onlara satacağız. Benim için Avrupa’dan Türkiye’ye girecek para Türkiye’nin gururudur. Biz ülkemizi tanıtacağız." demiş. Anlaşılan eğer bu mucidin önünü tamda dünyaya açılmışken kesmişler. Türkiye bu alanda dünyada ilk kez saç çıkaran ilaç üreten yerli ve milli bilim adamına maalesef sahip çıkamamıştır. İlk ortaya çıktığında bingöllü fatih ile alay edenler, kelin ilacı olsa kendi saçına sürer diyenler ekşi sözlükte yorumlar da çok alaycı tavır sergileyenler, çok çirkinde ırkçı bir ön yargı ile yazıp çizenler şimdiler de sus pus oldular. Çoğu yorumlarını silmek zorunda kaldılar. Aslında yorum sahipleri de haklıydı. Dünyada hiç bir bilim adamının bulamadığını, Anadolu’nun bağrından kopan ve güvercinler üzerinde sirke ile banyo yapmaları sonucunda empati kurarak sirkeyi kendi saçında deneyip daha sonra doğal içerikler geliştirip saç çıkaran bir ilaç yaptığını iddia ediyor. Buna gülmemek elde değildi ancak zaman Anadolu’nun adamını haklı çıkardı. Artık mavi serum ikinci baharını yaşıyor. Yerini beyaz seruma bırakıyor. Saç çıkaran binox gündemi meşgul edecek gibi...
4
Genel / Çöp Poşetleri Kötü Kokuları Engeller Mi?
« Son İleti Gönderen: takotekin 25 Ekim 2020, 17:10:14 »
Evlerde, lokantalarda, restoranlarda, otellerde, temizlik şirketlerinde ve otellerde çöp poşetleri sıklıkla kullanılmaktadır. Aslında bir tüketim olan her yerde çöp torbası kullanımı vardır. Yani çöp poşeti kullanmak kaçınılmazdır. Çöp poşeti yerine market poşeti kullanmayı tercih eden kişiler de bulunmaktadır. Ancak market poşeti kullanmak mantıklı değildir. Çünkü çöp poşetleri; koku hapsedebilme, dayanıklılık ve temiz bir kullanım sağlarken market poşetlerinde bunlardan hiçbiri bulunmamaktadır. Dolayısıyla market poşetleri dayanıklı bir yapıya sahip olmadığı için kolayca delinip, kötü kokulara sebebiyet vermektedir. Ayrıca poşetten akan mikroplu atıklara temas edildiği takdirde hastalıklara zemin hazırlamaktadır. Yani çöp poşetleri hem kötü kokuları engellemekte hem de dayanıklı yapısıyla olası delinmeleri ve akmaları engellemektedir.

Çöp poşetleri kötü kokuları hapsetmesinin yanı sıra market poşetlerine kıyaslandığında daha uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Çünkü çöp poşetleri çeşitli boylarda üretilmektedir. Bu boyutlar; küçük boy, orta boy, büyük boy, battal boy ve jumbo boy şeklindedir. Jumbo boy ve battal boy her satış mağazasında bulunmamaktadır. Çünkü evlerde tercih edilebilecek boyutlarda ürünler değildir. Bu iki boy çöp poşeti otel, lokanta, belediye, temizlik şirketleri ve restoranlar tarafından tercih edilmektedir. Siz de çöp kovanızın boyutuna ve ihtiyacınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca çöp poşetleri çeşitli güzel kokularda üretilmektedir. Genelde vanilya, yasemin, lavanta kokularında üretilen kokulu çöp poşetleri güzel bir koku vermektedir.
5
Genel / Sosyal İçerik Platformu
« Son İleti Gönderen: mercimek 25 Ekim 2020, 11:44:03 »
Son zamanlarda çok sık ziyaret edilen bu siteyi çok seviceksiniz. Sitede daha önce duymadığınız size fayda sağlayacak özgün yazılar yer almaktadır. Türk kahvesinin faydaları,melisa çayının faydaları,biyografiler,masterchef Mehmet Yalçınkaya'nın biyografisi,immün yetmezliği,bağışıklık yetmezliği gibi konular sitede yer almaktadır. Ayrıca sitede birbirinden güzel yemek tarifleri yer almaktadır. Beğendiğiniz yazıları sosyal medyada paylaşabilmeniz için kısayol ikonları yer almaktadır ve sizde yazılara yorumunuzu katarak fikir beyan edebilirsiniz. Siteye şimdi bekleriz.

Tags: Sağlık, Biyografi 

Site Adres: https://www.qargamel.com/
6
Şırdan nedir? Şırdan hayvanın neresidir? Şırdan dolması nasıl yapılır?
Adanalıların yemek için kuyruğa girdiği şırdan, son vakitlerin en tanınan lokal lezzetlerinden biridir. Hem imgesi hem de tadıyla dikkat çeken şırdan nasıl yapılır, hayvanın neresinden yapılır diye herkes merak ediyor. Bu haberimizden şırdanla ilgili tüm ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Şırdan, hayvanın midesinin bir kısmıdır. Birebir vakitte sakatat yemeklerinden
mumbar ve kokoreç üzere, Adana’da sıkça tüketilen ve Adana’nın yöresel nitelikteki yiyeceğidir.
Şırdan olarak anılsa da asıl ismi “şırdan dolmasıdır”.
Geviş getiren hayvanların 4 evreli yemek yeme ritüelleri işkembe, börkenek, kırkbayır ve şırdandan oluşuyor.
Şırdan pişirilirken dikkat edilmesi gereken en değerli nokta ise başka sakatatlarda olduğu üzere güzel temizlenmesidir.
Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Adana’da birinci kere düzenlenen Sıhhat Şenliğine katıldı. Karatay, kentin yöresel lezzetlerinden ‘şırdan dolması’nın çok kıymetli olduğunu
lakin içerdiği pirinç nedeniyle az tüketilmesi gerektiğini söyledi. Vatandaşlar, “Şırdan nedir, neyden yapılır?” sorularını araştırmaya başladılar.
7
Genel / Elektronik Cihazlar
« Son İleti Gönderen: mercimek 24 Ekim 2020, 15:09:51 »
Elektronik Sigara Özellikleri Nelerdir?
Sigara içerken kullanılan tütünün sağlığa zararı günümüzde kanıtlanmıştır. Sigaraya tat vermek ve problemlerinden uzak durarak tüketim yapmak mümkündür. Elektronik sigara ile tütün ihtiyacı daha sağlıklı karşılanmaktadır.

Elektronik Sigara Nedir?
Sigara tüketimi gerçekleştiren bireylerin zararlı etkenlerden kurtulabilmesi adına üretilen alettir. Üretici firmalar teknoloji yardımıyla elektronik sigara üretimine başlayarak tütün dünyasında çığır açtı. Bireyler artık elektronik sigarayı tercih eder oldu.
Kullanımı daha kolay olduğu halde tütün tadı ve içim keyfinin üstünlüklerinin yanında zararlarından arındırılmış bir teknolojik üründür.

Elektronik Sigara Ne İşe Yarar?
Sigara alışkanlığının zararlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Sigara alışkanlığından kurtulmak isteyenler için çok önemli bir alternatiftir. Taşıması kolay, daha şık görünümlü ve etrafa zarar vermez. Sağlığını korumak isteyenler için de önemli bir tercihtir.

Elektronik Sigara Kimler Tercih Eder?
Öncelikli olarak ürünü tercih edenlerin başında tütün tüketimini gerçekleştiren bireyler gelmektedir. Sigara içimi neticesinde oluşan hem fiziksel hem maddi zararın önüne geçebilmek adına geliştirilmiş bu formülünü kullanmaktadırlar.
Nargile severlerin de elektronik tütün halini tercih ettiği görülmektedir. Özellikle geliştirilmiş bu modele aroma katılması sağlandığı için nargileden bir farkı bulunmamaktadır. Nargile içimini sıklıkla gerçekleştiren bireyler adına elektronik versiyon kesinlikle maddi açıdan daha avantajlı olabilmektedir.

Elektronik Sigara Avantajları Nelerdir?
Kişiler tarafından elektronik sigara tercihinde bu kadar çok bulunulmasının temel bazı sebepleri vardır. Kullanım sayısının giderek artması da bu sebeplerden doğan sonuçlar olmaktadır. Elektronik model:
Taşınması daha kolay,
Maddi açıdan daha avantajlı,
Aroma katma fırsatı olması,
Tasarımı neticesinde daha şık olması,
Karbonmonoksit gibi zararlı maddelerden arınık olması neticesinde satışlarını arttırmaktadır.
Özellikle artan tütün sigara fiyatlarına bu tarz bir elektronik model ile çözüm getiren bireylerin sayısı oldukça fazladır.

Nereden Satın Alınabilir?
Eğer tütün sigarayı bırakmak ve elektronik versiyonunu denemek istiyorsanız yapılması gerekenler oldukça basittir. Doğru ve güvenilir satış gerçekleştiren bir site ile çalışmak büyük önem taşır. Daha önce satış sağladığı kullanıcı yorumlarına bakarak da bu konuda karar verilebilmektedir. Elektronik model hakkında güvenilir satış yapan https://esigara.com.tr/  sitesinden temin edebilirsiniz.
8
Genel / En Sık Karşılaşılan Dava Türleri Nelerdir?
« Son İleti Gönderen: takotekin 24 Ekim 2020, 10:42:52 »
Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin temellerini oluşturan ilkelerden biri Adalettir. Şüphesiz ki adaletin sağlanmasında en önemli rollerden biride hukuk bürolarına ve avukatlara düşmektedir. Hukuk büroları ve avukatlar uzmanlıklarına göre çalışma alanlarına ayrılmaktadır. En sıklıkla faliyet gösterilen dava türleri; ceza davası, miras davası, iş davası, vergi davası, tazminat davası, gayrimenkul davası, ticaret ve şirketler davası, vakıf ve dernekler davası, sigorta davası, kişiler davası, yabancılar davası, tüketici davası, icra iflas davası, bilişim davası, fikri sinai mülkiyet davası, basın ve reklam davası, sağlık davası, sile hukuk ve tapu iptal davası'dır.

İş yerinden ayrılmış ve hakediş olarak tazminatı olan işçilerin ise açtığı dava türü tazminat davası. Çalıştığı gün ve sigortasının yatırıldığı tutar üzerinden tazminat hesaplama yapan bir işçi, şayet hatalı veya eksik tutarda tazminat aldıysa dava yoluyla hakkını arayabilir. Uzman bir avukat veya hukuk bürosunu tercih ettiği durumda yasal faizi ile birlikte hakettiği tazminatı alması mümkündür.

Son yıllarda çok sıklıkla karşılaşılan bir diğer dava türü ise; isim değiştirme davası'dır. Gerekli bir dayanağı olan davacıların isimlerini değiştirmesi uzman avukat veya hukuk bürosu sayesinde tek celsede mümkündür.
9
Genel / FXNAK Uluslararası Nakliyat Sektöründe Parsiyel Taşımacılık Hizmeti
« Son İleti Gönderen: pcshift 23 Ekim 2020, 11:49:36 »
FXNAK Uluslararası Nakliyat Sektöründe Parsiyel Taşımacılık HizmetiTürkiye’den Uluslararası nakliyat hizmetinde Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa ülkelerine komple, frigo ve parsiyel taşımacılık hizmeti sunuyor. Ortadoğu Ülkelerinde taşımacılık hizmet ülkeleri: Suriye, Ürdün, Lübnan, İsrail, Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Kuveyt, Bahreyn, Umman, Irak, İran ve Mısır ülkeleridir. Ortadoğu ülkelerine karadan veya RORO’dan imkanlar dahlinde tır nakliye hizmeti; diğer bölgelere ise denizyolu ve havayolu çözümleri sunuyoruz. Avrupa ülkelerinin geneline karadan ve RORO’dan taşımacılık, Türki Cumhuriyetlerine karayolu taşımacılık sunuyoruz.

Uluslararası Nakliyat Faaliyetlerimiz

Türkiye’den veya ithalat olarak Türkiye’ye gelecek gelecek olan ürünleri Uluslararası nakliye çözümleriyle CMR Sigorta güvencesiyle FXNAK Lojistik taşır. İhracat, ithalat ve transit yüklerinizi uluslararası nakliyat hizmetimiz içerisinde bulunan parsiyel taşımacılık çözümlerimiz vardır.

Karayolu Taşımacılık: Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine karayolu ile yüklerinizi taşıyoruz.

Denizyolu Taşımacılık: Türkiye’den Ortadoğu, Uzakdoğu ve Afrika Ülkelerine konteyner taşımacılığı çözümleri sunuyoruz. Dünya genelinde yaygın olan deniz acente ağımızla doğru lojistik çözümler sunarız.

Havayolu Taşımacılık: Türkiye’den kalkış yapan uçak şirketlerinin hatlarına göre hava kargo çözümleri üretmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerde kısa transit sürelerle adres teslimi hava kargo çözümleri.

Parsiyel Taşımacılık: Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Ürdün, Lübnan, İsrail, Irak, İran, Azerbaycan, Gürcistan, Almanya, Fransa, Hollanda, Ukrayna, Romanya ve Bulgaristan Ülkelerine parsiyel taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

RORO Taşımacılık: Ukrayna, Ürdün, Katar, Dubai, Lübnan ve Avrupa Ülkelerine araçlarımız RORO gemisi ile geçiş yapmaktadır. Mersin ve İzmit güzergahında çalışan İtalya Trieste RORO Gemisi ile uluslararası nakliyat hizmeti sunuyoruz.

FXNAK Lojistik HakkındaGünümüz şartlarına uygun firmaların rekabet edebilmesi için lojistik yönetimi ile avantajlı konuma geçersiniz. Profesyonel global lojistik çözümleri sunmak adına kurulan FXNAK; 17 yıllık lojistik sektöründe deneyimli ekibin girişimi ile kuruldu. Global düzeyde rekabet edebilmeniz için dünya genelinde lokal bazlı hizmet veren acente ağımızla lojistik çözüm ortağıyız.

Hizmetlerimiz Hakkında

Profesyonel olarak karayolu, denizyolu, havayolu hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetleri müşterilerimize en uygun ve kaliteli olarak sunmak adına kurulduk. Kuruluşumuzun en başından bu yana her zaman müşterilerimizin değerlerine önem vererek, etik iş ahlakı ile hizmet sunuyoruz. Global bazda geniş acente ağımızla teslimat garantili işler yapıyoruz.

Kaynak: www.lojistik.tc
10
Genel / Beylikdüzü'nde Günlük Kiralık Daireler
« Son İleti Gönderen: pcshift 23 Ekim 2020, 07:40:37 »
Son yılların popüler konaklama tercihlerinden biri olan günlük kiralık daireler, uygun fiyatlı ve konforlu hizmeti sayesinde pahalı otel gibi seçeneklerden daha fazla tercih edilmektedir. Sizlere üstün kalite ve güvenilir konaklama hizmeti sağladığımız Beylikdüzü Günlük Kiralık Dairelerimiz ile İstanbul’a ziyaretlerinizi ve iş görüşmelerinizi keyifli hale getirebilirsiniz.

1+1, 2+2 seçeneklerinde tasarlanmış odalarımız, kullanışlı tasarımı ve kaliteli eşyaları ile tamamen sizlerin rahat edebilmesi için dizayn edilmiştir. Huzurlu bir ortam oluşturulması amacıyla her ayrıntının düşünüldüğü hizmet kalitemiz, konaklama konusunda kafa karışıklıklarını ortadan kaldırmaktadır. Hem ekonomik hem de konforlu bir konaklama imkânı ile günlük işlerinizi ve ya arkadaşlarınızla eğlenceli zamanları kiralık dairelerimizde geçirebilirsiniz. Günlük hayatın stresli koşturmacası, yoğun yaşam tarzı sebebiyle yapılan kısa tatilleri en iyi şekilde değerlendirmek dairelerimiz ile mümkündür. İstanbul’un nezih bir ilçesinde bulunan dairelerimiz, istenilen gün sayısı kadarıyla kiralanabilmektedir. Dairelerimizi kiraladığınız andan itibaren her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Web sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilir, modern tasarımlarla sizlere sunduğumuz dairelerimizi inceleyebilirsiniz.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10