İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - burcualtinsoy

Sayfa: [1] 2 3 ... 13
1
Genel / Bursa Oto Kilit Hizmetleri
« : 17 Haziran 2021, 14:04:38 »
Oto çilingir hizmetleri günün her saati, ihtiyaç duyulabilen, araç kapılarının kilitlenmesi ve anahtarın içeride kalması gibi durumlarda çözümler üreten bir hizmettir. Bursa oto çilingir hizmeti ile bilinen ve güvenilen isimlerden biri olan Kaya Elektronik Anahtar 2013 yılından bu yana sektör içerisinde yer almaktadır. 8 yıllık tecrübesi ile her zaman müşterilerine en iyi kalitede ürün ve hizmet sunmayı amaçlayan firma oto kilit, oto kilit aç kapa, kapı açma, anahtar kopyalama, anahtar kodlama, uzaktan kumanda, otomatik kepenk kumanda kodlama, Bursa oto anahtar hizmetleri ile sektörün en başarılı isimleri arasında yer almaktadır.

Araç çilingir hizmetleri araç kapıları ve araç anahtarları için verilen kapsamlı hizmetlerdendir. Oto kilitlerin bozulması ya da arıza yapması, araç anahtarlarında sorun yaşanması gibi durumlarda ihtiyaç duyulan bu hizmet Kaya Elektronik Anahtar tarafından en iyi kalitede 7/24 sizlere sunulmaktadır. Bursa oto kilit, bursa oto anahtar, bursa oto kapı açma, bursa oto çilingir, Bursa oto anahtar kopyalama hizmetleri ile sektörün başarılı isimlerinden biri olan firma her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve müşterilerinin sorunlarına hızlı çözümler üretmeyi amaçlamaktadır. Kaya Elektronik Anahtar 2013’den bu yana sektörde başarılı işlere imza atmış ve her tülü oto çilingir hizmeti için hızlı ve kaliteli hizmet sağlamış köklü bir firmadır. Bilgi ve iletişim için bursaotocilingir.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

2
Genel / Online Antalya Sertifikalı Pırlanta
« : 16 Haziran 2021, 17:57:14 »
Kadınlar için özel günler mutlu olmayı en çok diledikleri ve hatırlanmaktan keyif aldıkları günlerdir. Bu nedenle her kadın özel günlerde küçükte olsa bir hediye almayı diler. Kadınları en çok mutlu eden hediye seçeneklerinden biri olan pırlanta ürünler her kadının beğenisini kazanan, eşsiz güzelliğe sahip ürünlerdir. BRH Pırlanta her kadın pırlantaya sahip olsun diye en iyi kalitede pırlantaları en özgün tasarım ve en iyi fiyatlarla müşterilerine sunan, Antalya pırlanta mağazaları içerisinde en çok güvenilen isimlerden biridir. BRH Pırlanta, pırlanta sektöründe uzun yıllardır yer almakta ve geçen zaman içerisinde kendisini sektörde ilerleterek sektörün aranan isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Antalya sertifikalı pırlanta ürünleri için en çok tercih edilen isimlerden biri olan BRH Pırlanta müşterilerine her zaman en iyi kaliteyi sunmayı amaç edinmiştir.

BRH Pırlanta içerisinde bulunduğu sektörün yenilik ve gelişmelerini takip ederek bunu ürünlerine yansıtmakta ve böylece müşterilerine gündem olan en iyi tasarımları sunabilmektedir. Verdiği güven ve kalite vizyonu ile Antalya pırlanta firmaları içinde ilk sıralarda yer almakta, müşterileri tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir. BRH Pırlanta doğum günleri, yıl dönümleri, evlilik teklifler, özel günler gibi pek çok alanda en özel hediyeleri bulmanızda sizlere yardımcı olmaktadır. BRH Pırlanta online platformundan Antalya pırlanta yüzük, kolye, bileklik gibi ürünlere ulaşabilir, online platformu ise www.brhpirlanta.com adresinden ziyaret edebilirsiniz.

3
Genel / İslami Sohbet Sitesi
« : 16 Haziran 2021, 16:10:46 »
Toplumumuzda yaygın olan manevi duygular dinimizin gereği olan esaslara bağlıdır. İslam dininin temelinde yatan hoşgörü, insan sevgisi, merhamet gibi duygular Türk toplumunun da bu maneviyatlarda gelişmesini sağlamış, dine uygun yaşamak toplumumuz için bir gereklilik haline gelmiştir. Eski zamanlardan beri yapılan dost meclisi İslam sohbetleri artık gelişen teknoloji sayesinde internet platformlarına taşınmış ve İslami sohbet siteleri sayesinde ülkenin her yerinden farklı insanların bir araya gelerek İslami sohbetler edebildikleri platformları kullanmaya başlamıştır. Her maneviyatta insanın katılım sağlayabileceği bu platformlar ahlaki değerler çerçevesinde ve etik kurallara uyarak oturumlar oluşturmakta böylece aynı İslami konular üzerine farklı insanlarla sohbetler düzenlenebilmektedir.

İnternetin insan hayatında yaygınlaşması ile beraber insanların gündelik hayatta yaptıkları çoğu etkinlik internet platformlarına taşınmıştır. Bunlardan biri olan İslami sohbet ve İslami Chat grupları internet platformunda pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. İnsanların İslam dini üzerine yoğunlaşabildikleri ve farklı düşünceleri tartışarak yeni fikirler ve yeni düşünceler elde edebildikleri bu sohbet oda ve grupları sayesinde İslam dininin bağlılığı ve devamlılığı sağlanmaktadır. İslami sohbet ve İslami Chat için en çok tercih edilen en gelişmiş sitelerden biri olan www.islamisohbet.me bugün aktif pek çok kullanıcıya sahip, ahlak kurallarına uygun içerikleri, İslam dini ile ilgili paylaşım yapma imkânı ile başarılı platformlardan biridir. İslami sohbet sitesi sayesinde sizde din üzerine uzun sohbetler edebilir, kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

4
Genel / Ucuz Ahşap Bebek Askısı Modelleri
« : 15 Haziran 2021, 20:42:19 »
Dolaplar gündelik hayatta düzeni sağlayan, eşyaların daha düzenli durmasını sağlayan mobilyalardır. Dolap düzeninde en çok tercih edilen ürünler askılar ve organizerlerdir. Askı modelleri genellikle ahşap, metal ve sert plastik malzemelerden üretilmekte ve farklı kategorilere sahip olmaktadır. Pantolon askıları, elbise askıları, bebek askıları gibi askı çeşitleri ile her alanda kullanılabilen askılar sayesinde dolaplar daha düzenli olmaktadır. Ahşap elbise askısı, ahşap pantolon askısı, ahşap bebek askısı, metal elbise askısı, metal pantolon askısı gibi çeşitler arasından düzeninize ve zevkinize en çok yakışan seçenekleri tercih edebilir ve düzeninize yeni bir renk katabilirsiniz. Dolap düzenlerinin en fazla tercih edilen parçaları genellikle ahşap askı modelleridir.

Ahşap askı modelleri hem kişisel kullanım hem de firmaların kullanımı için fazlasıyla tercih edilmektedir. Şık ve modern görünümünün yanı sıra dayanıklı ve uzun ömürlü kullanımı nedeni ile sıklıkla tercih edilen ahşap askı modelleri Askı Dünyası tarafından en iyi fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. Ahşap askı modelleri içerisinde en fazla tercih edilen ürünler genellikler ahşap bebek askısı ve ahşap pantolon askısı modelleridir. Özellikle de firmalar özel baskı ve logoya sahip ahşap askıları ürünlerinin sunumunda kullanmaktadır. Askı Dünyası ahşap askı modellerini online web sitesi üzerinden inceleyebilir, fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürün siparişi için www.askidunyasi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

5
Genel / Dini Bilgiler Sitesi
« : 15 Haziran 2021, 19:11:14 »
İslam dini Allah tarafından insanlığa gönderilen son ve hak din olarak bilinmektedir. Bugün farklı milletlerden insanların inandığı bu din çok derin kavramlara sahip, çok geniş bilgi içerikleri bulunan bir dindir. Uzun araştırma ve sohbetlere konu olan İslam dini araştırdıkça içerisinden farklı kavramların ortaya çıktığı, eşsiz güzellikte bir hoşgörü dinidir. Eski zamanlarda kitaplar ve Kuran üzerinden öğrenilen ve araştırılan İslam dini günümüzde yaygınlaşan internet kullanımı sonucu internet platformlarına taşınmıştır. İslami site olarak hizmet veren bu platformlar İslam dini hakkında genel bilgiler sunmakla beraber merak edilen ve öğrenilmesi gereken pek çok konuda da bilgiler sunmaktadır.

İslam dini asırlara dayanan geçmişi ile seneler içerisinde bugünlere eski kaynaklarla taşınmış, alimlerin ve evliyaların yazdıkları kitaplarla bilgiye ışık tutulmuştur. Günümüzde internet platformlarından tek tıkla öğrenilebilen bu bilgiler bugünlere çeşitli zorluklarla getirilmiştir. İslami siteler sayesinde bilgilerin insanlarla buluştuğu bu çağda İslam hakkında pek çok bilgiye internetten erişim sağlamak kolaydır. Bu web sitelerden biri olan dindefteri.net İslam dini hakkında geniş bir bilgi havuzu görevi görmektedir. Dualar, namaz, sureler, evliyalar, peygamber efendimiz, cennet, cehennem, ihsan, fıkıh, ilim gibi çeşitli konularda geniş bilgi kaynakları ve makaleler sunan web sitesi aktif pek çok kullanıcıya sahiptir. Kullanışlı arayüzü ile kullanıcılarına kaliteli kullanım sağlayan web sitesini ziyaret ederek bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

6
Genel / Radyo İslam Dinle
« : 15 Haziran 2021, 10:35:12 »
Toplumumuzun yaygın inancı olan İslam asırlardır insanlık tarihinde yer almakta olan ve Allah tarafından insanlığa hak din olarak gönderilen son dindir. Her kesimden insan için inansın veya inanmasın merhameti savunan, kul hakkını önemseyen, insanların doğru yaşamasını savunan bu din her geçen gün biraz daha yaygınlaşmaktadır. İslam dininin anlaşılmasında ve yaygınlaşmasında etkili olan İslami sohbet kanalları sayesinde pek çok insan bu din hakkında bilgi sahibi olabilmektedir. Böylece dini anlamakta ve anlayarak bağlanmaktadır. İnternet, TV ve radyo İslam dininin öğrenilebileceği teknolojik kanallar olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Dünyanın her yerinden erişim sağlanabilen bu kanallar sayesinde İslam dini her kıtada her insana ulaşabilmektedir.

İslam dini insanlığa gönderilen hak din olarak başta insan kavramını esas alan bir dindir. Bu nedenle insanlar bu dine saygı duymakta ve İslam dinini merak etmektedirler. Geçmişten günümüze İslam dininin öğrenilmesi ve anlaşılması için pek çok makale, yazı, söyleşi hazırlanmış, kısa hikayeler ve Kurandan bilgilerle insanlar bilinçlendirilmiştir. Dini radyo dinleyerek ya da İslami sohbet siteleri üzerinden İslam dini üzerine dinleti ve sohbetlere katılabilir, İslam dini üzerinde bilgi akışını sağlayabilirsiniz. Çok geniş bilgi kategorilerine sahip olan İslam dini üzerinde konuşulmaya ve düşünmeye müsait bir kavramdır. Dini radyo dinlemek ve İslam dini ile ilgili dinleti yapmak için www.islamfm.net web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

7
Genel / Ankara Şehirlerarası Transfer Firması
« : 13 Haziran 2021, 17:01:56 »
Transfer hizmetleri kişi ve kurumların ihtiyaç duyabildikleri, bazen şehirlerarası bazen de şehir içerisinde ihtiyaç duyulan bir hizmettir. City Drive 2015 yılından bu yana özellikle Ankara Esenboğa havalimanı rota başlangıcı olmak üzere şehir içi ve şehirlerarası rotasyonda transfer hizmeti vermekte olan başarılı bir firmadır. Ankara şehirlerarası transfer hizmetleri için en çok tercih edilen firmalardan biri olan City Drive konforlu, güvenli ve ekonomik transfer araçları ile dilediğiniz yerden alarak dilediğiniz yere zamanında sizleri ulaştırmaktadır. Aynı zamanda Ankara havaalanı transfer firmaları arasında ön plana çıkan City Drive sunduğu ekonomik ve konforlu transfer çözümleri ile havaalanının vazgeçilmez adreslerinden biri haline gelmiştir.

Şehirlerarası ve şehir içi transferde ihtiyaç duyulan hizmeti ekonomik bir şekilde sunan City Drive bu hizmetleri sayesinde müşterilerine tam zamanlı olarak çözümler sunabilmektedir. Şehirlerarası transfer, şehir içi transfer ve havaalanı transfer Ankara hizmetleri için tercih edebileceğiniz City Drive uygun fiyatları konforlu araçları ve tüm yasal zorunlulukların yerine getirdiği hizmet politikası ile her zaman sizlere en iyisini sunmayı amaçlamaktadır. City Drive sayesinde ister Ankara şehir içi isterseniz Ankara’dan şehir dışında farklı rotalara dilediğiniz konforda seyahat edebilir, zamandan kazanabilirsiniz. City Drive transfer firması hakkında detaylı bilgi almak, fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak ve rezervasyon için citydrive.com.tr web sitesini ziyaret edebilir, firma ile iletişime geçebilirsiniz.

8
Genel / Cane Corso Çiftliği
« : 11 Haziran 2021, 21:21:07 »
Köpek ırkları genellikle safkan olsa da bazen melez olarak karşımıza çıkabilmektedir. Köpek ırklarının safkan olması estetik açıdan köpeğin istediğiniz cinste olmasını sağlamakta ve safkan özelliklerini taşımasını sağlamaktadır. Bu nedenle evcil hayvan olarak tercih edebileceğiniz farklı ırka sahip köpekler için güvenilir yerler ile çalışmanız gerekmektedir. Irkına has özellikleri ile Cane Corso ırkı köpekler çevik, atletik, hareketli ve karizmatik köpeklerdir. Bu nedenle 18. Yüzyıldan bu yana küçük araziler, bahçeler, şehir yaşamında uyumlu ve tercih edilen cinsler olarak bilinirler. 18.yüzyılda ortaya çıkan bu ırk farklı özelliklere sahip, genellikle Agresyonu yüksek köpek ırklarıdır. Cane Corso Italiano olarak bilinen bu ırk aynı zamanda İtalyan Mastiff olarak da anılmaktadır.

Cane Corso renk skalası çok geniş, az tüy döken, parlak renkli, koruma içgüdüsü yüksek, güvenilir bir ırktır. Yakın koruma amaçlı olarak da sık sık tercih edilen bu ırk sahibine karşı komutları dinler ve genellikle eğitimlerinde sert tavırlar yerine ödüllendirici tavırları daha fazla benimsemektedir. Bu nedenle Cane Corso eğitiminde sevgi ve ödül esaslı hareket etmek en doğru tavır olacaktır. Cane Corso alırken dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. Herhangi bir kişi veya yerden bu köpekleri almak yerine Cane Corso çiftliği aracılığı ile almak çok daha faydalı olacaktır. Cane Corso çiftliği yavruları hakkında detaylı bilgi için www.guardiaturca.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

9
Genel / Ankara Keçiören Nakliyat Firmaları
« : 11 Haziran 2021, 20:27:25 »
Nakliyat firmaları taşınma sürecinde müşterilerine kapsamlı hizmetler sunan, kişi veya kişilerin taşınma sürecinde eşyaları ile ilgili herhangi bir sorun yaşamasının önüne geçen, teknolojik donanımlara sahip asansörlü taşıma araçları ile eşyaların daha hızlı ve daha korumalı bir şekilde taşınmasını sağlayan firmalardır. Ankara’nın en iyi nakliyat firmalarından biri olan Ankara Keçiören nakliyat sektörde uzun bir geçmişe sahip, tecrübeli, donanımlı, profesyonel ekibi ve araçları ile kaliteli bir firmadır. Eşyaların incelenip en doğru taşıma yöntemi belirlendikten sonra eşyalarınız özenle paketlenerek güvenle araçlara indirilmektedir. Ankara Keçiören nakliyat evden eve nakliye alanında tecrübeli ekibi ile işini kaliteli ve hızlı bir şekilde aksamalara yer vermeden tamamlamaktadır.

Taşınma sürecinde kişi veya kuruluşların en fazla dert yandığı konulardan biri olan eşyaların zarar görmesi gibi risk durumları ile karşılaşmamak için tercih edeceğiniz nakliyat firmasının profesyonel hizmetler sağladığından emin olmanız gerekmektedir. Firmanın işini profesyonel bir şekilde yapması oldukça önemli bir konudur. Keçiören evden eve nakliyat hizmeti ile tüm illere nakliyat hizmeti sunan Ankara Keçiören Nakliyat sektörün güvenilir ve başarılı öncü isimlerinden biridir. Marangozdan taşıma personeline kadar donanımlı bir ekiple çalışarak eşyaların taşınma ve mobilyaların sökülme işlemine kadar her işi en iyi kalitede sunan Ankara Keçiören Nakliyat bu anlamda tavsiye edilen bir firmadır. Nakliye hizmet ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için www.keciorennakliyatsirketi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

10
Genel / Rusya'da Üniversite Okumak
« : 11 Haziran 2021, 18:49:53 »
Rusya’da üniversite okumak, geleceklerini yönlendirmek ve ileride iyi bir meslek sahibi olmak isteyen gençlerin hayallerini süslüyor. İyi bir meslek hepimizin hayalidir, bu hayalin temelini ise alacağımız eğitim oluşturmaktadır. Dünya standartlarını eğitim ve öğretim hayatında oldukça ileriye taşıyan Rusya, bu nedenle önemli bir seçenektir. Rusya Federasyonu dünyanın her yerinde geçerli denklik anlaşması ile Rusya’da yapacağınız lisans eğitiminin ardından dilerseniz aynı ülkede yüksek lisans yapabilir, dilerseniz dünyanın başka bir elit üniversitesinde eğitim hayatınıza devam edebilirsiniz. Rusya’da üniversite eğitimi ile hem kendinizi geliştirebilir hem de geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

Ülkemizde YÖK’ün de tanıdığı QS World University son yaptığı dünyanın en iyi üniversiteleri araştırmasında Rusya’dan 28 üniversiteyi bu kategoriye dahil etmiştir. Aydınlık bir gelecek için iyi bir eğitimin yanında kuşkusuz çağdaş bir ülke olması da önemlidir. Rusya dünyanın edebiyat bazında kendini en çok geliştirmiş dünya kültür mirasına önemli isimler ve yazarlar kazandırmış kaliteli eğitim seviyesinde sürekli zirveye oynayan bir ülkedir. Eğitim öğrenim hayatının kalitesinin yanı sıra Rusya’nın diğer dünya ülkelerinden ayırt edici özelliğinden biri de ekonomik yapıya sahip olmasıdır. Rusya’nın sahip olduğu kültürel, tarihi ve doğal güzelliklerini keşfederek hem hayatınızda köklü değişimler yapacak hem de ileriye dönük daha sağlam adımlar atabilirsiniz. Birçok sınavsız üniversite seçenekleri ile hayalinizdeki eğitimi alabilirsiniz. Rusya’da hem gezerek öğrenip hem de kendinizi geliştirmenin avantajları çok fazladır. Örneğin Rusya’da eğitim sırasında İngilizce diline hâkim olurken, Rusçayı da öğrenebileceksiniz. Bu da ülkeye döndüğünüzde anadil ile üç dile hâkim olmak anlamına gelmektedir. Yani Rusya’da üniversite fiyatları kısaca sadece yabancı dil öğrenmek için vereceğiniz ücretin çok daha verimli ve kapsamlı bir eğitim ile sahip olmanız anlamına gelir. Hayalini kurduğunuz mesleğin eğitimini Rusya’da almak artık çok daha kolay. Daha fazla bilgi için hemen www.universiterusya.com adresine gelebilirsiniz.

11
Genel / Çiğ Antep Fıstığı Sipariş Sitesi
« : 10 Haziran 2021, 09:51:41 »
Kalitesini dünyaya ispatlamış çiğ Antep fıstığı ülkemizde Gaziantep yöresinde yetişen ağaçlardan elde edilen taze, doğal ve şifa kaynağı yapısı ile kavrulmamış halidir. Antep fıstıkları, fıstık ağaçlarının dallarındaki meyvelerin olgunlaşıp dökülmesiyle gelişimini tamamlar. Antep fıstığı içi yemeklere, tatlılara ve çörekler gibi birçok yediğimiz ürüne konularak yüzyıllardır kadim Anadolu topraklarının simgelerinden biri haline gelmiştir. Antep fıstığı tatlılara olduğu kadar, tuzlu yemeklere de yakışan işlevsel bir tada sahiptir. Osmanlı mutfağının önemli yemeklerinde de kullanılan Antep fıstığı içi dünyanın en lezzetli fıstıklarından biridir. Her ne kadar tüm Akdeniz ülkelerinde görünse de dünyanın en kaliteli çam fıstığının ülkemizde olduğu bilinmektedir. Halk arasında çam fıstığının bir diğer adı da taze fıstıktır.

Antep fıstığı lezzetiyle dünyaya kendisini kanıtlamış nadide ürünlerimizdendir. Tadı yanında iyi de bir antioksidan kaynağı olan Antep fıstığı sporcuların protein bakımından tercih ettiği, diyet yapanların ise uzun süre tok tutma özelliği nedeniyle yoğun rağbet görmektedir. Baklavanın, çikolatanın, yöresel lezzetlerin bir parçası haline gelen Antep fıstığının en kaliteli ve doğal halini siz değerli müşterilerimize hazır hale getiriyoruz. Diğer tüm fıstık ve doğal katkısız ürünlerimiz için sitemize göz atmayı unutmayınız. Firmamızdan vereceğiniz çiğ Antep fıstığı, toz Antep fıstığı, fındık içi gibi ürünler hiçbir kimyasal katkı görmeden ve en doğal şekilde paketlenilerek adresinize teslim edilmektedir. Sipariş için sizlerde www.yemisim.com adresine gelebilirsiniz.

12
Genel / Motoryat Eğitimi Hizmetleri
« : 09 Haziran 2021, 23:32:02 »
Uluslararası yolculuk yapabilmek için gerekli olan eğitimi uygulama yeri Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda motoryat eğitimi hizmetleri kapsamında Ataköy Marina Denizcilik Akademisi ile alabilirsiniz. Henüz acemi bir motoryat kaptanıysanız ve özel teknenizde kaptanlık yapmak isterseniz eğer, marinada kendi bünyemizdeki 15 metre uzunluğunda çift motorlu yatımız ile becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Alacağınız bu özel Motoryat eğitimi ile motoryat kaptanının alması gereken tüm eğitimi eksiksiz ve verimli olarak alabilir böylece deneyimlerinizi çok sevdiğiniz denizde uygulayabilirsiniz. Motoryat kursunu kaliteli hizmet personelimiz, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla kolayca alabilirsiniz ve denizde uygulamalı motoryat kullanma eğitimi ile zamanla kendinizi geliştirebilirsiniz.

Çok sevdiğiniz denizde yeni yerler keşfetmek, mavi macerada sevdiklerinizle beraber çıkacağınız bu yolculuklarda kendi teknenizi kendiniz yönetmek artık çok kolay. Tek yapmanız gereken Ataköy Marina Denizcilik Akademisi’ne başvurmanız yeterli olacaktır. Hem profesyonel hem de amatör denizcilik eğitimlerini alarak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bilgi için hemen sizde www.atakoydenizcilikakademisi.com adresine gelebilirsiniz.

13
Genel / Karavan İmalatı Hizmetleri
« : 09 Haziran 2021, 22:04:37 »
Karavan imalatı hizmetleri ile birçok kurum ve kuruluşa hizmet eden Akaslanoğlu Karavan, Türkiye’nin önde gelen karavan imalatı kimliği ile hizmet veriyor. Kurumsal firmalar yanı sıra Türkiye’nin 81 iline Bursa’dan nakliyesi kendisine ait olarak sağ salim sizlere kadar ulaştırıyor. Günümüzde tatil, toplantı hatta yaşam alanı olarak kullanılabilen karavanlar artık çok daha ergonomik ve sürüşü kolay bir hale gelmiş önemli araçlardır. Gerektiği yerde çok amaçlı kullanılabilen bu araçlar, kişilerin istek ve arzularına göre yalnızca kitlelerin tuvalet ihtiyacını gidermek ya da kurumsal firmalar için seyyar ofis olarak düzenlenebilmektedir. Karavan yapımında öne çıkan husus sağlam, uzun yıllar kullanılabilecek deforme ve tahribata karşı dirençli malzemelerden yapılmasıdır. Bu nedenle tuvalet karavan, semi entegre karavan, ofis karavan, alkovenli karavan gibi tüm karavan çeşitliliğinde konforun yanında kaliteli işçilik ve malzemede önemlidir.

Piyasada 20 yıldır kurumsal hizmet veren ve profesyonel ekibiyle siz değerli müşterilerin referansını almaya hak kazanmış işletmemiz, sizin amaçlarınıza uygun ebatlarda seyyar tuvalet, ofis karavan, diğer çeşitler için karavan imalatı yapılabilmektedir. Özel tasarım imalat karavan hizmetleri ile kiralama ve satış hizmetlerini gerçekleştirilen işletmede birçok farklı özellikler eklemek mümkün. Talebiniz doğrultusunda oluşturulan bu karavanlarda evinizdeki konforu ve hijyeni gittiğiniz her yere taşırken deneyim ve maceralarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz.  Bu doğrultuda internet sitemiz üzerinden hayallerinizdeki karavan modelini oluşturmanız özel olarak geliştirilen yazılım ile mümkün olabilmektedir. Güncel karavan fiyatlarına yine akaslanoglukaravan.com sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

14
Genel / İstanbul Hava Kompresörü Hizmetleri
« : 09 Haziran 2021, 19:06:43 »
Kompresörler özellikle gemi sektöründe sıklıkla karşımıza çıkan ve daha pek çok sektörde yaygın kullanıma sahip olan, atmosfer havasını sıkıştırarak basınçlı bir hava oluşturan makinelerdir. Kompresör kullanımının yanı sıra bakım, onarım işlemleri de oldukça önemli hususlardır. İstanbul kompresör tamircisi olarak müşterilerine profesyonel hizmet sunan Özkan Kompresör bu alanda eğitimli ve donanımlı ekibi ile müşterilerine her zaman en iyi profesyonellikte hizmet vermeyi amaç edinmektedir. Kompresör bakım, onarım işlemleri ile ön plana çıkan firma İstanbul kompresör tamiri konusunda akla gelen ilk isimlerden de biridir. Sunduğu etkili hizmetler ile kompresörlerin zamanında bakım ve onarımlarını yaparak daha uzun süreli kullanım sağlanmasına imkân yaratan firma özellikle gemi kompresörleri alanında her marka kompresör ile çalışmıştır.

Kompresör tamiri ve bakımı hassasiyet gösterilmesi gereken konulardır. Bu nedenle kompresör tamir ve bakımı için tercih edebileceğiniz firma çalışanlarının bu alanda eğitimli ve donanımlı olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Özkan Kompresör bu alanda sunduğu hizmetlerle çalışanlarının gerekli eğitim ve donanımlara sahip olmasını sağlamakta ve böylece müşterilerine kompresör tamir, bakım ve kompresör yedek parça konusunda en iyi hizmeti sunmaktadır. Özkan Kompresör farklı kompresör çeşitlerinde, farklı marka ve modeller üzerinde hizmet verebilmektedir. İstanbul hava kompresörü tamiri, ikinci el kompresör gibi hizmetler için Özkan Kompresör’ü tercih edebilir, firmaya ozkankompresor.com sitesinden erişim sağlayabilirsiniz.

15
Genel / Fiber Saksı Satış Sitesi
« : 06 Haziran 2021, 23:13:44 »
Fiber saksı, tasarımı, ergonomik yapısı, ekolojik uyarlılığı ve sağlamlığı ile rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor. En önemli sebepleri arasında ctp saksı yani cam takviyeli polyester olarak bilinen maddenin payı şüphesiz büyüktür. Genellikle büyük saksı kategorisine giren bu tür saksılar, dayanıklı ve yapıları itibariyle daha çok dış mekanlarda kendilerine yer bulabilirken, geniş hacimli iç mekanlarda da görsel zenginliği attırıcı unsurlardandır. Fiber saksı, dört mevsim ve her hava şartlarına uygun sağlam ve uzun ömür saksılar üretmeği kendisine görev edinmiş ve rengi istenildiği takdirde değiştirilebilen ve sağlamlık testinden geçen ürünler ile sektörün iddialı firmaları arasında kendine yer edinmiştir.

Saksılar bulundukları yerlere farklı hava katarak atmosferde önemli değişiklik sağlayabilen hem dekoratif hem de işlevsel bir eşyadır. Decortime, saksı sektöründe kendi özgün tasarımlarını yapan ve kendi müşteri portföyünü oluşturan iç ve dış mekanlara elit bir görünüm kazandırmak isteyen tüketicilerin uğrak adresi olmuştur. Kullanılan kaliteli malzeme, ince işçilik, sektörde kendisini kanıtlamış bir işletme olarak her zaman kendisini yenilemek ve daha iyisini yapmak için çalışmaktadır. Dilediğiniz boydaki fidan ya da bitkiler için tercih ettiğiniz saksıları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ctp saksı modelleri, büyük saksı modelleri ve fiber saksı modellerine yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile dünya standartlarını yakalamak ve göz atmak için www.fibersaksi.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sayfa: [1] 2 3 ... 13