Sohbet Chat Odaları
Yeni Arkadaşlıklar Edin.


Seviyeli Sohbet Odaları Sitesinde
Doyasıya Sohbet et


Diyarbakır SohbetDiyarbakır Sohbet

– Hadi sende gel bizlerle bir çok kişiyle sohbet edin, Diyarbakır Sohbet sizler için hazır.

Bir çok kişiyle burada katılım sağlamak ister misin? amacımız sizlere iyi bir ortam yaratmak ve bunun için elimizden geleni yapıyor vede sizleri aramızda davet etmek istiyoruz. giriş olarak Seviyeli bir biçimde burada Muhabbet edebilirsiniz, bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile baş başa bırakmak istiyorum, Diyarbakır Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir şehir ve gidip muhakkak görmenizi tavsiye ediyorum gerçekten Diyarbakır gibi çok güzel vede en güzel şekilde sizlere iyi bir şehir olarak tanıtmak istiyoruz, Diyarbakır Hakkında Sizlere bilgi vermek istiyorum, Diyarbakır ilçeleri Toplam 17 tane ilçesi bulunmakta bunlar : Bağlar Bismil Çermik Çınar Çüngüş Dicle Eğil Ergani Hani Hazro Kayapınar Kocaköy Kulp Lice Silvan Sur Yeni Şehir ve bir çok güzel yerleri bulunmakta peki

Diyarbakır Tarihi yerler Diyarbakır Surları Suluklu Han Hasankeyf Eski köprü On Gözlü Köprü Keçi Burcu Dört Ayaklı Minare Meryem Ana Süryani Kadim Kilisesi Surp Giragos Kilisesi Zerzevan Kalesi Hz Süleyman Türbesi Dangbej Evi Bahrampaşa Camisi Nebi Camisi Gazi köşkü Mar Petyun Keldani Katolik Kilisesi İskender Paşa Konağı Deliler Hanı Meryem Ana kilisesi Safa Camisi Peygamber Kabirleri Ergani zülküf Peygamberin Makamı Diyarbakır Sanat Merkezi Peygamber Türbesi ve bir çok güzel yerleri olan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini beklemekte peki Diyarbakır Nüfusu Kaç geçtiğimiz yıla göre: 23.957 artmış vede 1.756.353 olmuştur ve bu nüfus yapılan araştırmalara göre ise: 886.190 erkek ve 870.163 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,46 erkek, %49,54 kadın olarak bilinmekte gerçekten çok güzel bir şehir gidip muhakak görmenizi tavsiye ediyorum, Diyarbakır Hakkında Bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri Seviyeli Sohbet Sitesine davet ediyorum giriş yapın sohbet etmeye başlayın.

Şu Konular ilginizi çeke bilir :


Diyarbakır Chat Odaları

Hadi sende gel bir kişiyle burada en iyi şekilde muhabbet etmeye başla. Amacımıcımız chat muhabbet etmek ve sizlerde burada katılım sağlayın sohbetin sınırsız olarak birlikte olalım. girişlerimiz ücretsiz vede bedava Muhabbet etmektir, gel sende bağlan sende sohbet etmeye başla.

Diyarbakır Sohbet

Diyarbakır SohbetBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler


Popüler Yazılar


10679 Defa
3145 Defa